ZWEMBRILLEN = SLECHTS € 1,50

Bekijk alle deals →

00 00 00

Zeer beperkte voorraad - Koop nu!

Maattabel en schema voor de Watery Calder Rapid wetsuit voor dames

Hier is de maattabel voor het kiezen van de Watery Calder Rapid wetsuit voor dames. De maten zijn genomen met de wetsuit plat liggend en zonder rek. De wetsuit rekt uit bij gebruik en in het water, en past zich dus aan uw lichaam aan tijdens het zwemmen. Kies daarom de maat die het dichtst bij uw eigen maten ligt.

Mocht u ongelukkigerwijs precies tussen twee maten in zitten, kies dan de maat waarbij u de meeste maten van de tabel haalt, over het algemeen zijn de belangrijkste maten de borst en lengte (enkel tot schouder)

Een wetsuit moet niet te los zitten; als er veel luchtkokers of “zakken” rond de wetsuit ontstaan, is hij te groot voor u.

MaatWetsuit lengte – enkel tot schouder (cm)Kruis tot hals (cm)Enkel tot kruis (cm)Borst (cm)Taille (cm)Heup (cm)Dij (cm)Mouwlengte (gemeten vanaf oksel) (cm)
X-Small11351646860823842
Small11652647464844046
Medium12253687670884048
Medium / Large12555707670884249
Large12555707672904250
X-Large12856718478944652
XX-Large131587290801004854

Goedkoopste en grootste assortiment Watery Calder Rapid wetsuit voor dames? Ontdek en koop met prijsgarantie hier

Aanbevolen producten

Tot 32% van de mensen kopen deze

Sluiten
  • Zoek resultaten
  • Producten

Zoek resultaten

    Geen resultaten voor ''

    Contacteer klantendienst

    Bel ons

    85 888 4757

    Schrijf ons

    support@watery.nl

    Openingstijden

    Ma-vr: 08-22 / za-zo: 10-22

    Chat met ons

    In de rechterhoek

    We kunnen zien dat je kortingscode helper is ingeschakeld 👀

    Je browser probeert je te helpen om kortingen te vinden. Dat is redelijk.

    Maar bij Watery stoort het eigenlijk bij het afrekenen en kan het onjuiste prijzen of fouten geven. Kortingscodes zijn individueel en mogen niet met anderen worden gedeeld.

    We raden je aan je kortingscode helper te deactiveren om toegang te krijgen tot alle geweldige producten en prijzen bij Watery 😅